logoFN

Zarabiam na dynamicznie rozwijającym się portalu społecznościowym
oraz miliardowym rynku reklamy.

Jeśli chcesz, Ty także możesz zacząć

>> Załóż darmowe konto << klik

 

[Aktualizacja 01.2018]

 

Czym jest i co oferuje platforma?

Portale społecznościowe takie jak. Facebook zarabiają na reklamie i naszych wejściach miliardy dolarów.. a my nie mamy z tego nic.
Naprzeciw temu staje właśnie FutureNet.

Jest to jedyny w swoim rodzaju portal społecznościowy, który płaci za naszą aktywność oraz pomoc w rozwijaniu platformy.

Oprócz możliwości zarobkowych, które oferuje nam portal społecznościowy, możemy dodatkowo zarabiać całkowicie pasywnie – czyli bez konieczności rekomendacji  > nawet ~20% zysku w 120 dni <,
ponieważ portal połączony jest z platformą reklamową FutureAdPro, która oprócz możliwości zakupienia tam bardzo skutecznej i targetowanej reklamy, oferuje nam również, możliwość zarabiania, poprzez czerpanie udziałów w zyskach całej firmy.

Więcej o możliwościach, które oferuje FutureAdPro dowiesz się >> TUTAJ <<

Natomiast w tym opisie, skupię się na możliwościach, które daje nam FutureNet.

CoOferujeFN

 


O firmie:

FutureNet to aktualnie coś więcej niż tylko portal społecznościowy, oferujący wiele produktów, narzędzi i możliwości zarabiania. – to również globalna marka, funkcjonująca od 2015 roku i rozpoznawalna na całym świecie.

Firma ma za sobą już 3 lata stabilnego działania i trzeba tutaj  zaznaczyć, że  do tej pory rozwija się, wprowadza kolejne produkty i regularnie, realizuje wszystkie wypłaty.

 

FutureNet rozwija się międzynarodowo i posiada swoje biura w wielu krajach na świecie.
Jedno z nich znajduje się w Polsce, konkretniej we Wrocławiu (wewnątrz SkyTower).
Firma ma również swoje supporty m.in. w HongKongu – gdzie wzbudziła ogromne zainteresowanie oraz na Ukrainie.

biuraFN

biuroUkraina

 

Na Ukrainie, powstała także pierwsza należąca do firmy restauracja – FutureNet Cafe & Bar
Co również wpływa na zyski zarówno firmy jak i użytkowników.

Właściciele mają również w planach wprowadzenie franczyzowej sieci Kawiarni FutureNet Cafe również w Polsce.

1e

 

Firma zarejestrowana jest w Dubaju, znajduje się tam również główna siedziba firmy.
>> Zobacz więcej <<

Podejrzewam, że w 1 kolejności jest to spowodowane bardzo niskimi podatkami w tym kraju.
Natomiast nie każdy zauważa ten 2 powód – Mianowicie FutureNet w przeciwieństwie do Facebooka i innych tego typu portali – NIE SPRZEDAJE DANYCH ANI WYCIĄGÓW Z KONWERSACJI swoich użytkowników.
Dzięki temu, że firma zarejestrowana jest w Dubaju, nie maja obowiązku ich udostępniania.

 

Właścicielami firmy są dwaj doświadczeni biznesmani: Roman Ziemian, oraz Stephan Morgenstern(Jeżeli chcesz kliknij w ich nazwiska i zobacz profile na Facebooku)

wlascicieleRomanStephan

 


Wydarzenia:

W Polsce zorganizowane zostały już 2 bardzo duże eventy firmy. Dzięki temu miałem okazje zobaczyć obu Właścicieli na żywo i naprawdę są to mega konkretni a zarazem bardzo pozytywni ludzie.

FutureNetEvents

Pierwszy ogromny Event odbył w Krakowie, wynajęte zostało całe Centrum kongresowe. Uczestniczyło w nim ponad 2000 osób.
Drugi (mniej oficjalny) odbył się przy Katowickim Spodku, brało w nim udział ponad 500 osób.
Trzeci Event – na ponad 5000 Osób zaplanowany jest na Czerwiec 2018 roku.

LeasingBMW

 

Oprócz Eventów w Polsce, firma często organizuje ogromne imprezy międzynarodowe jak np. Event w Chińskim Macau – gdzie zostały zaprezentowane plany firmy na 2018 rok.

EventMacau

Zobacz więcej zdjęć <<

 


Oprócz portalu społecznościowego, który swoją drogą posiada już 2,5 miliona użytkowników i bardzo szybko się rozwija, firma wprowadziła na rynek szereg narzędzi, produktów oraz usług a także, co jest aktualnie fenomenem, własną kryptowalutę – FuturoCoin.
Jest to pierwszy portal społecznościowy z własną kryptowalutą. Futurocoin Więcej na temat kryptowaluty i jej planu marketingowego dowiesz się >> TUTAJ <<


Produkty:

OfertaFN

Oprócz portalu społecznościowego, czyli takich funkcji jak posiada np. Facebook, platforma oferuje także możliwość zakupu m.in Leasingów Samochodowych takich firm jak BMW, Audi, Jaguar i wielu innych w świetnych cenach, Smarfonów,  perfum oraz wielu innych produktów zarówno fizycznych jak i multimedialnych – To po prostu biznes, a my możemy go współtworzyć i czerpać z niego zysk.

Celem Firmy jest stworzenie najbardziej rozpoznawalnego na świecie portalu społecznościowego, który jednocześnie jest fair wobec swoich użytkowników i odpowiednio wynagradza ich za swój poświęcony czas i pracę.

 


SPOSOBY ZARABIANIA:

1. Zarabiaj na aktywności – wystarczy, że utworzysz darmowe konto na portalu >> REJESTRACJA << i będziesz pisał ze znajomymi, dodawał zdjęcia, likował a specjalny algorytm naliczy Ci codzienne wynagrodzenie uzależnione od stopnia twojej aktywności. Zyski naliczane są w $, więc w zł otrzymujemy 4x tyle 🙂 Nie ma żadnych problemów aby wypłacić pieniądze na zwykłe POLSKIE konto bankowe (dostajemy wtedy dolarowy odpowiednik w ZŁ) ZyskZaAktywnosc Oczywiści jeżeli chodzi o samą aktywność są to sumy rzędu od kilku- do kilkunastu centów dziennie w zależności od stopnia twojej aktwności. Natomiast weź pod uwagę, że każdy z nas, praktycznie codziennie, pisze ze znajomymi, korzysta z portali społecznościowych, dodaje jakieś zdjęcia itd. więc robisz to naturalnie a tutaj za to co robisz na co dzień – dodatkowo zarabiasz! W skali miesiąca może to być kilkanaście a nawet kilkadziesiąt złotych, których za korzystanie z Facebooka po prostu nie dostaniesz.


2. Zarabiaj Konkretniej na a rozwoju portalu i rejestracji nowych użytkowników Wystarczy, że wykupisz tzw. Media Points czyli punkty, którymi możesz zapłacić za wiele cyfrowych produktów, które oferuje platforma m.in. własny blog, hosting plików, prezenty dla znajomych lub rabaty w sklepie internetowym FN. Kupując punkty w specjalnych pakietach  otrzymujesz dodatkowo miejsce w tzw. Matrycy dzięki czemu będziesz mógł zarabiać na rozwoju portalu.  Dostępnych mamy 6 matryc: Za 10$, 25$, 50$, 100$, 500$, 1000$ matryceJPG Za każdą z nich otrzymujesz odpowiadającą im liczbę MediaPoints, ale co najważniejsze, dostajesz wynagrodzenie o wartości  5% ceny matrycy za każdym razem kiedy dołączy do niej kolejna osoba! Nowe osoby mogą pojawiać się w matrycy na 3 sposoby: 1. Kiedy Sam zaprosisz nową osobę ( Jeżeli ktoś zarejestruje się z twojego reflinku i wykupi matrycę automatyczne pojawia się w twojej matrycy) 2. Kiedy twój polecony zaprosi kogoś do matrycy (on otrzymuje 5% a ponadto ty również otrzymujesz 5% ! ) 3. Kiedy osoby nad tobą (np. twój opiekun/sponsor) skutecznie rozszerzają swoją strukturę i pracują nad rozwojem własnych matryc, Ty również otrzymujesz osoby do twojej matrycy (a robią to wszyscy bo przecież chodzi o pieniądze i rozwój portalu 🙂 matryca-fn Każdy ma jakichś znajomych.. a już na pewno każdy ma znajomych, którzy chcieliby robić to co zwykle a na dodatek na tym zarabiać a FutureNet właśnie taką możliwość oferuje. Znalezienie chętnych jest dziecinnie proste, w pierwszym dniu, w którym opowiedziałem moim znajomym o portalu wpisało się ponad 30 osób ! Wszyscy wykupili sobie matrycę. Poniżej mój zysk, po zaledwie 5 dniach aktywnego działania i budowania zespołu w FutureNet. Wystarczyło, że odpowiednio przedstawiłem znajomym z facebooka potencjał portalu FutureNet < W 5 dni zarobiłem dzięki temu portalowi prawie 600$ ! ZyskZaBudoweZespolu


Matryce trzeba wykupować po kolei. Zanim wykupisz droższą, musisz posiadać wszystkie poprzednie. Każda z matryc jest odrębna, więc jeżeli twój polecony wykupi matrycę, której Ty jeszcze nie masz to w tej konkretnej matrycy nie otrzymasz za niego prowizji (dlatego im więcej matryc wykupisz na start, tym lepiej dla ciebie). Każda matryca ma 10 poziomów , co łącznie daje aż 88.572 miejsca do wypełnienia. Nawet przy zakupie tylko 1 matrycy za 10$, można wygenerować zysk rzędu 44.000 $ ! 10$ to niecałe 40 zł, i jest to jedyny koszt jaki ponosisz aby móc zarabiać na rozwoju platformy. Najbardziej opłacalnym ‚startem’ jest wykupienie 4 ‚pierwszych’ matryc, do tej 100$ włącznie, ponieważ otrzymujemy wtedy największy tzw. Matching Bonus. matching bonus Matching Bonus to prowizje z zarobków twoich bezpośrednich poleconych (oni nic na tym nie tracą). Kiedy do matrycy twojego znajomego wpisana zostaje nowa osoba, otrzymujesz 0,5$ ponieważ znajduje się ona w twojej matrycy ale ponieważ twój znajomy również otrzymał za to 0,5$ ty otrzymujesz jeszcze 50% jego zarobku czyli dodatkowe 0,25$ ! 🙂 Przykład: Wprowadziłeś do swojej struktury swojego kolegę – Krzyśka. Przyjmijmy, że aktualnie masz wykupione 4 matryce (do tej 100$ włącznie, więc dostajesz już maksymalny MatchingBonus na poziomie 50%) Krzysiek wykupił tylko jedną matrycę, tą za 10$. Więc dostałeś za to 5% jej wartości czyli 0,5$. Natomiast Krzysiek pokazał portal zaledwie 3 swoim znajomym, którzy wykupili matryce za 10$. Krzysiek zarobił 3x po 0,5$ ale oprócz tego, Ty też zarobiłeś 3x po 0,5$ bo Krzysiek znajduje się w twojej strukturze. Krzysiek i Ty zarobiliście 3x po 0,5$ czyli 1,5$ ale Dodatkowo, Ty zarobiłeś jeszcze za to, że masz już 4 matryce (50% matching bonusu) czyli 50% tego co zarobił Krzysiek czyli dodatkowe (50% z 1,5$ = 0,75$). Przykład nr. 2 (kiedy zarówno Ty i jak i twój polecony wkupicie 4 matryce). Wprowadziłeś do swojej struktury 3 znajomych, którzy kupili po 4 matryce. Czyli dostałeś 5% za każdy ich zakup więc otrzymałeś 3x 0,5$ za matrycę za 10$, 3x 1,25$ za matrycę za 25$, 3x 2,5$ za matrycę za 50$ i 3x 5$ za matrycę za 100$ czyli łącznie 27,75$. Teraz zaprosiłeś 4 osobę, swojego kolegę – Krzyśka. Przyjmijmy, że aktualnie masz wykupione 4 matryce (do tej 100$ włącznie, więc dostajesz już maksymalny MatchingBonus na poziomie 50%) Krzysiek idąc twoim śladem, również wykupił 4 pierwsze matryce do 100$ (włącznie) więc też będzie otrzymywał największy, 50% matching bonus. Krzysiek pokazał portal swoim 3 znajomym, którzy wykupili po 4 matryce, łącznie z tą za 100$. Krzysiek zarobił 3x po 9,25$ (0,5$ + 1,25$ + 2,5$ + 5$)  ale oprócz tego, Ty też zarobiłeś 3x po 9,25$ bo Krzysiek znajduje się w twojej strukturze. Krzysiek i Ty zarobiliście 3x po 9,25$ czyli prawie 30$ ale Dodatkowo, Ty zarobiłeś jeszcze za to, że masz już 4 matryce (50% matching bonusu) czyli 50% tego co zarobił Krzysiek czyli dodatkowe (50% z ~30$ = ~15$). Ale ponieważ Krzysiek był 4tą osobą, to został wpisany już do 2 rzędu, czyli pod twojego innego znajomego, dzięki temu i ty otrzymałeś 5% prowizji za zakup Krzyśka i jeszcze dodatkowo twój wcześniej wpisane kolega 🙂 Jak widzisz, system działa fenomenalnie bo dostajemy prowizje również wtedy, kiedy strukturę rozwijają inni. DrzewkoPrzyjaciolFN Jeżeli chcesz zarabiać większe pieniądze, rzędu nawet kilku tys. $ miesięcznie to warto wykupić wszystkie matryce. Mając wszystkie matryce, twój link referencyjny zostaje umieszczony w rotatorze na stronie głównej FutureNet, co sprawia, że wszyscy rejestrujący się bezpośrednio przez stronę główną mogą ‚wpaść’ właśnie do twojej matrycy co daje dużą szansę na zdobycie poleconego bez polecania 🙂 futurocoin Ponadto jesienią tego roku, otrzymasz 50 jednostek nowej, rewolucyjnej kryptowaluty FUTURO, którą firma zamierza wprowadzić na rynek. Jest duża szansa, że za jakiś czas jej wartość pokryje koszta, które wydaliśmy na zakup matryc.


Jak zauważyłeś potencjał zarobkowy jaki mają matryce jest ogromny ale zwróć jednak uwagę, że nie chodzi tutaj o to abyś zaprosił 10, 20 czy 100 osób. MediaPoints sprzedawane są przez portal w ramach marketingu sieciowego więc zarabiamy z całego zespołu a nie tylko w ramach własnej sprzedaży. Przy możliwościach jakie oferuje portal, znalezienie zainteresowanych znajomych nie jest trudnym zadaniem. Wyobraź sobie, że w ciągu 3 miesięcy znajdujesz do działania tylko 3 zainteresowane osoby. Następnie każda z tych 3 osób, znajduje po 1 chętnej osobie w ciągu trzech pierwszych miesięcy. Dzięki takiemu rozwojowi wydarzeń, już po 4 miesiącach koszt matryc zwraca się a każda kolejna osoba w zespole to czysty zysk 🙂 Zakładając, że każdy kupi 4 pierwsze matrycy (koszt 185$) Od 5 miesiąca zarabiane kwoty zaczynają robić się coraz wyższe a w okolicach 8-10 miesiąca możemy zarabiać już nawet ponad 1000$ To tylko symulacja i normalną rzeczą jest, że zarobki będą różniły się u poszczególnych osób ponieważ znajdą się osoby, które zamiast 3 osób, zaproszą np. tylko jedną. Ale weź pod uwagę to, że mogą znaleźć się i takie, które zaproszą 20 a nawet 50 osób a wtedy zarobek będzie wyglądał dużo lepiej niż na powyższej symulacji.


piramida Ja w to nie wchodzę.. To na pewno kolejna piramida finansowa! (tak mówi każdy, kto nie ma bladego pojęcia czym jest piramida finansowa). Wiele osób uważa, że piramida finansowa jest wtedy kiedy pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat. W FutureNet pieniądze na wypłaty biorą się ze sprzedaży.. Więc mówiąc, że FutureNet jest piramidą finansową to tak jakbyś powiedział, że MediaMarkt jest piramidą finansową bo tam sprzedawca dostaje prowizje kiedy sprzeda telewizor. Zauważ, że w FutureNet nie kupujemy tylko matrycy, kupujemy PRAWDZIWY PRODUKT, którym są „Meda Points” za które możemy kupić wiele produktów cyfrowych: więcej miejsca w chmurze FutureNetCloud, własny blog, własną stronę internetową, wykorzystać je na zniżki w sklepie internetowym FutureNet’u gdzie możemy zakupić perfumy, smartfony i wiele innych przedmiotów. Już niedługo będziemy mogli wykorzystać media points na zniżkę w sieci kawiarni FutureNet Cafe. Matryca biznesowa to dodatek, który pozwala nam zarabiać ale produktem są MediaPoints. Kolejna sprawa jest taka, że firma uzyskuje finansowanie ze sprzedaży reklam na portalu społecznościowym, dokładnie tak jak facebook a to są ogromne sumy z których firma ma pieniądze na wypłaty, chociażby za naszą aktywność. Kolejne finansowanie to leasingi, które firma sprzedaje – są dni gdzie idzie 80 samochodów. Kolejna sprawa ich sklep internetowy, aplikacje mobilne, niedługo kryptowaluta, sieć kawiarni i kasyn FN. To wszystko generuje firmie zysk, którym się z nami dzieli. Z tych pieniędzy finansowany jest również podział zysku w FutureAdPro. Więc tutaj nie ma mowy o żadnej piramidzie. To po prostu biznes, który się opłaca. I takie jest moje zdanie.


Jeżeli chcesz przestać się przyglądać i zacząć aktywnie działać to: 

 >> ZAREJESTRUJ SIĘ << klik

 

Rejestrując się z powyższego linku zyskujesz moją bezpośrednią pomoc, oraz dostęp do strategii zarobkowych
. Do 24h od twojej rejestracji otrzymasz ode mnie email z poradnikami video, zaproszenie do prywatnej grupy a także kilka przydatnych narzędzi takich jak własny blog oraz kalkulator zarobków!

 

Przed rejestracją najlepiej skontaktuj się ze mną emailowo lub na facebooku możesz to zrobić klikając
>> TUTAJ <<

 

Po rejestracji na portalu

Koniecznie poczytaj również o projekcie >> FutureAdPro <<

Aktualnie Portal oferuje pasywny zysk w granicach 20% w 120 dni* bez konieczności polecania.

 


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress