FutureAdPro oferuje nam kilka sposobów zarabiania.

Znalezione obrazy dla zapytania futureadpro

 


1. Zakup pakietów reklamowych ‚AdPack’ i zarabianie na podziale zysków firmy.

Znalezione obrazy dla zapytania futureadpro

 

Program FAP jest to platforma sprzedające usługi reklamowe oraz usługi wymiany ruchu, z tego względu możemy kupić tutaj świetną jakościowo reklamę aby reklamować nasze strony internetowe, biznesy lub reflinki do innych portali zarobkowych ale to nie wszystko.. ponieważ  daje ona również niesamowite, wręcz nieograniczone możliwości zarabiania!

Inwestując w tzw. AdPacki i oglądając raz dziennie 10 reklam kupionych przez reklamobiorców zostajesz kwalifikowany do podziału zysków firmy. Dzięki temu każdy twój AdPack za 50$ wypracuje aż 120% jego wartości!

Mamy do wyboru 2 typy paczek które wypracowują 120%

Koszt paczki: 10 $ (zawiera 100 wyświetleń naszej reklamy)
Naliczenia: 1% dziennie (czyli 0,5 $)
Czas pracy paczki: trochę wolniej bo 80% normalnej prędkości dużego addpacka

Koszt paczki: 50 $ (zawiera 1000 wyświetleń naszej reklamy)
Naliczenia: 1% dziennie (czyli 0,5 $)
Czas pracy paczki: około 120 dni

Warunek otrzymania naliczeń: obejrzenie raz na 24 godziny 10 reklam znajdujących się w programie.

Zysk: 20%  (czyli adpack za 50$ zamyka się po wypracowaniu 60 $)
Maximum adpacków za 50$: 1000

Ważne: z każdej wypłaty 5% przeznaczane jest również na matrycę w Futurenet, która wykupuje się automatycznie po uzbieraniu odpowiedniej kwoty.

 

Prościej? Kupujesz np. 2 AdPacki, po 50$ każdy (czyli twój łączny depozyt to 100$) i nie dość, że dostaniesz za to ‚kredyty reklamowe’ dzięki, którym będziesz mógł zdobyć wejścia na reklamowaną przez ciebie stronę – oczywiście możesz to wykorzystać lub nie, to jeszcze na tym zarobisz !
Zarobisz dlatego ponieważ każdy AdPack wypracuje dla ciebie 120% jego wartości czyli zyskasz 120$ (przy wkładzie 100$ – wkład może być większy lub mniejszy)

Mając łączny depozyt 1000$ otrzymujesz codziennie 1% naliczeń co daje ci codziennie 10$ przychodu, więc już co 5 dni możesz dokupić kolejny AdPack za 50$ !
Dzięki temu po 5 dniach zamiast otrzymywać przychód dzienny w wysokości 10$, dostajesz już 10,5$, za kolejne 5 dni 11$ itd itd.. 🙂

Za co płaci Ci firma?
Za to, że napędzasz ją tym, że kupujesz AdPacki ale przede wszystkim za to, że oglądasz regularnie (raz dziennie) 10 krótkich reklam – kupionych przez reklamobiorców – a na tym właśnie zarabia firma, sprzedaje ruch który generują aktywni użytkownicy.

Efektywny i progresywny zysk
Najpiękniejsze jest to, że naliczenia możesz regularnie reinwestować w kolejne AdPacki w trakcie ich działania i tym samym progresywnie powiększać twój przychód dzienny a co za tym idzie dochód !

Znalezione obrazy dla zapytania futureadpro

 

Dostępne procesory płatnicze

http://mateuszszpara.pl/wp-content/uploads/2016/10/Bez-tytu%C5%82u-768x397.png

 

 

 

 


2. Polecaj, buduj swój zespół i zarabiaj prowizję!

Podobny obraz

Im więcej aktywnych użytkowników posiada firma tym większy ruch zostaje wygenerowany na stronach reklamobiorców. FutureNet oraz FutureAdPro bardzo mocno stawia na rozwój i długoterminowość dlatego też każdemu aktywnemu użytkownkowi, który reklamuje i promuje firmę przyznawany jest bonus w postaci prowizji z inwestycji i zarobków poleconych.

FAP oferuje aż 5 poziomowy program prowizyjny.
8% z pierwszego poziomu (twój bezpośredni polecony – czyli osoba zarejestrowana poprze twój reflink)
4% z drugiego poziomu (polecony twojego poleconego)
1% z trzeciego poziomu
1% z czwartego poziomu
oraz 1% z piątego poziomu

 

System prowizyjny jak jest zależny od posiadanego abonamentu.
Na koncie bezpłatnym (max 50 paczek) prowizja z zakupów poleconych z 1 poziomu wynosi 3%, a im wyższy abonament opłacamy, tym prowizja jest wyższa, do max 8% za zakupy osób z pierwszego poziomu.
Prowizje z pozostałych 4 poziomów nie obejmują konta darmowego, więc żeby je otrzymywać należy opłacić odpowiedni abonament (tabelka)

http://mateuszszpara.pl/wp-content/uploads/2016/10/nowatabelafutureadpro-768x562.jpg

 

Czas aby to pieniądze pracowały na ciebie a nie na odwrót! 🙂

Zdecyduj czy nadal się przyglądasz czy zaczynasz działać, jeżeli masz dość czekania to kliknij poniższy odnośnik

>> ZAREJESTRUJ SIĘ << (poradnik krok po kroku)

Bezpośredni reflink rejestracyjny >> TUTAJ <<

/Pamiętaj, że rejestrując się z mojego reflinku zyskujesz moją indywidualną pomoc i wsparcie oraz prywatne vlogi, strategie, landing page i wiele więcej
bądź honorowy 🙂

 


Gwarancja:

Blog/ Portal, który przeglądasz oraz filmy na nim udostępnione, NIE SĄ poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).


Miej na uwadze, że w żadnym biznesie, niezależnie czy jest to firma stacjonarna czy internetowa nie ma nigdy gwarancji zysku!
Jeżeli idziesz do pracy i dostajesz umowę, nawet na czas nieokreślony – to nie masz gwarancji na to, że nagle Cię nie zwolnią albo firma po prostu nie zbankrutuje.
Jeśli przykładowo, weźmiesz ogromną pożyczkę i założysz swoją firmę.. nie masz żadnej gwarancji na to, że utrzyma się ona na rynku.

Nawet nie masz gwarancji na to, że dostaniesz emeryturę 🙂
Dlatego właśnie.. Ja biorę sprawy w swoje ręce i szukam alternatywnych źródeł zysku aby mieć pieniądze na przyszłość.

W firmach typu Revshare i innych biznesach internetowych jest podobnie – Zarobki nie są gwarantowane!
Kupujemy produkt jakim jest reklama i z niej korzystamy. Jeśli firma zarabia to dzieli się z nami zyskami, jeśli zarabia mniej to naliczenia również będą mniejsze, a jeśli nie zarabia wcale to logicznie myśląc firma wtedy z nami się nie podzieli, bo nie ma czym. Przed rejestracją koniecznie zapoznaj się z regulaminem!

Natomiast, trzeba zauważyć, że firmy reklamowe typu Revshare istnieją i zarabiają dzięki temu, że portal codziennie odwiedza kilkadziesiąt tysięcy użytkowników.

Bez ruchu jaki tworzą użytkownicy (bez oglądania przez nich reklam) firma nie jest w stanie sprzedawać wyświetleń innym.
Z kolei jeżeli użytkownicy nie będą otrzymywać podziału zysku to nie będą oglądać reklam i napędzać strony.
Więc z reguły do póki firma dobrze prosperuje to zysk po prostu ‚jest’ wypłacany (nikt nie strzela sobie w kolano) 🙂

Jeśli ktoś napisze Ci, że daje ci na coś gwarancję.. to po prostu chce Cie naciągnąć – pamiętaj o tym gdy ktoś zaproponuje Ci niesamowite biznesy z 100% gwarancją zysku 🙂
Ja osobiście nigdy nie polecam nic za wszelką cenę – jeżeli uważam, że coś jest mocno naciągane bądź przestaje się opłacać to wręcz odradzam to moim partnerom i poleconym.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress