Pamiętaj, że żaden ale to żaden na świecie biznes, nigdy nie dawał i nie będzie dawał 100% gwarancji na zysk – bo takiej gwarancji być nie może.


Gdy ktoś oferuje Ci 100% gwarancję zysku to trzymaj się od takich osób z daleka – bo prawdopodobnie chcą Cie naciągnąć.
Ja, zawsze staram się przedstawiać wszystko tak, jak wygląda to w praktyce
– na podstawie swoich własnych doświadczeń.
Każdy biznes opierający się o sprzedaż usług / produktów lub np. wydobycie jest uzależniony od rynku, wyników sprzedażowych, trudności wydobycia lub wartości tworzonych/ wydobywanych dóbr  i wielu  innych czynników.

Prosty przykład:
Otwierając własną firmę, również nie masz gwarancji na zysk,
ponieważ wszystko zależy od tego czy zainteresujesz kogoś swoją usługą lub produktem oraz czy będziesz potrafił rozwinąć działalność na tyle aby to co robisz było opłacalne i konkurencyjne.

Mimo braku gwarancji na rynku funkcjonują miliony firm.. i codziennie powstają tysiące nowych.

Dlaczego tak jest?
To proste – prawdziwi przedsiębiorcy wiedzą, że słowo biznes zawsze idzie w parze ze słowem ryzyko, więc aby osiągnąć sukces i dochód pasywny z nim związany.. trzeba najpierw zaryzykować.

Gwarancje masz tylko na jedno,
Jeśli nie spróbujesz i odpuścisz – to NA PEWNO, nic nie zyskasz.

 

Polecam obejrzeć poniższe nagranie:

 

UWAGA – Ryzyko inwestycyjne

Oszczędzanie, inwestowanie oraz prowadzenie jakiejkolwiek działalności gospodarczej (zarobkowej), a także inwestycja w zakup, sprzedaż lub wydobycie kryptowalut (np. BitCoin, Ethereum, FuturoCoin i innych), inwestycje w tak zwane kopanie bądź wydobywanie (mining) kryptowalut (np. BitCoin, Ethereum, FuturoCoin i innych) inwestycje w przetwarzanie odpadów, inwestycja w firmy typu „start-up”, w portale społecznościowe, programy typu Revenue-sharing, a także zarabianie na rynku reklamy w Internecie (RTB, revshare, bankowe programy partnerskie takie jak mBank.net.pl, ZANOX czy SystemPartnerski.pl, inne programy partnerskie oferujące zarabianie online np. Program Partnerski Złote Myśli, program reklamowy Google AdSense, program Google AdWords), wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału zainwestowanego w tego typu działalność.

Możliwość utraty części bądź całości zainwestowanego kapitału jest rzeczą normalną przy prowadzeniu biznesu i inwestowaniu.

Poziom ryzyka jest tym wyższy, im wyższy jest zysk, jaki może przynieść dana inwestycja. Najniższym ryzykiem obarczone są – jak należy się domyśleć – lokaty terminowe i konta oszczędnościowe. Największym – akcje spółek notowanych np. na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz inwestycja we własny Biznes (działalność gospodarcza).

Jeśli nie jesteś doświadczonym przedsiębiorcą, nie zaciągaj kredytów na rozwinięcie swojej działalności gospodarczej czy inwestycje. Na rozpoczęcie własnego Biznesu bądź inwestycji przeznaczaj tylko takie pieniądze, które możesz stracić, bez ryzyka zmiany (pogorszenia) Twojego obecnego standardu życia.

Zanim zaczniesz prowadzić działalność zarobkową bądź inwestycyjną przeznacz sporo czasu na regularną naukę (poznanie) zasad działalności Biznesowej (inwestycyjnej). Możesz skorzystać także z pomocy licencjonowanych doradców inwestycyjnych. Regularnie czytaj książki, oglądaj materiały video poświęcone Biznesowi oraz rozwijaniu inteligencji finansowej. Zapoznaj się koniecznie i bardzo dokładnie z pozycją Leszka Czarneckiego „Biznes po prostu” oraz książkami i materiałami edukacyjnymi Roberta Kiyosaki. 

Treści zamieszczone w materiałach zawartych na niniejszej stronie internetowej mają wyłącznie charakter informacyjny i reklamowy, nie mogą być traktowane jako forma doradztwa, konsultacji czy rekomendacji.

Niniejszy Blog wyraża własne opinie autora i nie może być podstawą żadnych decyzji inwestycyjnych.

Informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią jakiejkolwiek formy doradztwa inwestycyjnego czy konsultacji.

Właściciel niniejszej strony internetowej nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz reklam znajdujących się w serwisach zewnętrzych, do których linki zamieszczone są na niniejszej stronie.

Informacja handlowa zamieszczona w niniejszym serwisie internetowym nie stanowi ofert świadczenia usług lub oferty sprzedaży jakichkolwiek produktów w rozumieniu przepisów prawa.

Właściciel zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian oraz poprawiania informacji zawartych na stronie internetowej w każdym czasie i w jakimkolwiek zakresie bez wcześniejszego powiadamiania użytkowników. Bez uprzedzenia mogą być również zmieniane zasady korzystania z serwisu.

 

>> Przejdź do strony głównej <<

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress